Vasilije Micic Yuvada Kaldı

Vasilije Micic Yuvada Kaldı

Anadolu Efes’in yıldız oyuncusu kararını verdi, iddialara göre Avrupa basketbolunda benzeri görülmemiş bir kontrat ile yuvada kaldı.

Birçok NBA takımının peşinde olduğu Vasilije Micic, menajeri üzerinden bir açıklama yapmış ve NBA’de istediği süreleri garanti altına almadan okyanus ötesine geçmeyeceğini söylemişti. O günden bu yana transferi ile ilgili birçok iddia ortaya atılsa da resmi bir açıklama gelmemişti.

MVP ile 3 yıllık yeni sözleşme.

Son günlerde basını bolca meşgul eden bu konu, nihayet bir sonuca varmış gibi gözüküyor. Zira Anadolu Efes’in Twitter hesabından paylaşılan;

“2018-2019 sezonundan bu yana formamızı terleten şampiyon oyuncumuz Vasilije Micic ile 3 yıllık sözleşme yeniledik! 💪🏻 #BenimYerimBurası” paylaşımı, birkaç dakika içinde silindi.

Yerli ve yabancı basında yer alan haberlere göre Anadolu Efes, oyuncu ile prensip anlaşmasına vardı fakat imzalar henüz atılmadı. Resmi açıklama için imzaların atılması bekleniyor olsa da transfer ile ilgili hiçbir pürüzün kalmadığı biliniyor.

1+1+1 olmak üzere 3 yıllık yeni sözleşme üzerinde anlaşan Micic’in her yaz NBA çıkış opsiyonu bulunmakta. Anadolu Efes’in bu hamleyi yapabilmek için bütçeyi arttırdığı da yine gelen bilgiler arasında.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz