Steve Nash, Doncic ve Porzingis İkilisini Değerlendirdi

903
Steve Nash, Doncic ve Porzingis İkilisini Değerlendirdi

Altı sezon boyunca Dallas Mavericks forması giyen ve NBA’in en sevilen simalarından birisi olan Steve Nash, yeni sezonda Dallas’ın en çok güvendiği iki isim olan Luka Doncic ve Kristaps Porzingis’i değerlendirdi.

Steve Nash, Dallas için çalışmak ve oynamanın harika bir his olduğunu belirtirken, ”Eğer bu sezon aralarında bir kimya oluşursa çok büyük fark yaratabilecek iki oyuncu. Her ikisi de günümüz modern basketboluna çok uyuyor ve takımdaki rollerinden çok memnun yetenekli oyunculara sahipler.Bu onların performansını daha da yukarıya çıkarak bir etken” dedi.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Birbirleriyle oynayacakları için de şanslı olduklarını belirten Nash, ”Bu yıl bu ikilinin birlikte oynamasını izlemek büyük keyif olacak çünkü ikisi de eminim ki birbirlerinin oyunlarını geliştirecek ve bir üst seviyeye çıkaracak” ifadelerini kullandı.

Luka Doncic geçen sezon ortaya koyduğu 21.2 sayı ve 7.8 ribaund ortalamalarıyla yılın çaylağı seçilirken, Kristaps Porzingis Şubat ayında geçirdiği sakatlık nedeniyle sezonu kapamıştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here