Steve Kerr: “Durant’in Ayrılma Nedeni Curry Değil!”

1442
Steve Kerr: "Durant'in Ayrılma Nedeni Curry Değil!"

Golden State Warriors baş antrenörü Steve Kerr, Kevin Durant’in geçtiğimiz yaz takımdan ayrılması ile ilgili konuştu.

Kerr, Ocak ayında bu konudan şöyle bahsetmişti:

“Evet geçen sene hissetmiştik. Yıl sonuna doğru gruptan kopmuştu. Bazen bazı şeyler hakkında sadece hissedersiniz. Serbest oyuncu dönemiyle ilgili hiç konuşmadık. Ben onun koçu olmama rağmen bu benim işim değildi. O sezona odaklandım ve tüm ekibimizin o sezona odaklanmasını istedim . Personelimizin her gayreti oynadığımız takımlara karşıydı. 

Bir oyuncu serbest oyuncu olduğunda ne yaparsa bu onun kararıdır, bu yüzden Kevin’in hayatta kendisi için yeni bir yol açma hakkına tamamen saygı duydum.”

Geçtiğimiz günlerde KD, medyanı Stephen Curry’e yalakalık yapmakla suçlamıştı. Bunun üzerine Curry, Durant’in ayrılma sebeplerinden olarak birisi olarak görüldü.

Steve Kerr’ün konu hakkındaki düşünceleri şu şekilde:

“Kevin’in burada başarmak istediği her şeyi başardığını düşünüyorum. Kariyerinde farklı bir şey istediği noktaya geldi. Bu kadar basit.”

Kevin Durant, Golden State Warriors – Toronto Raptors arasında gerçekleşen 2019 NBA Finalleri 5. maçında sakatlığı tam olarak geçmeden forma giymiş ve aşil tendonu kopmuştu. KD o tarihten beri herhangi bir resmi maça çıkamadı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz