San Antonio Spurs Kazanmak İstiyor | 16.12.2019

325

Houston Rockets – San Antonio Spurs

Gecenin bence en güzel maçı. Baş başa çekişmeli geçebilecek düzeyde. Her ne kadar Spurs’un bu sezon oyun tarzını sevmesem bile rakip Rockets ise işler değişir. Son 4 maçını berabere bitiren Spurs uzatmalarda 3 maçı kazandı 1 maçı kaybetti. Bu akşam maçın içerisinde kalabilirler. Sakat oyuncuları hiç yok. Tam kadro sahada olacaklar. 4 tane berabere biten maçın tepkisini güçlü ekip Rockets’e karşı bu akşam gösterebilirler. Tercihim (MS-2 / +9.5H)

Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers

Raptors bu sezon evinde anlamsız yenilgiler aldı. Bu maç moral açısından biraz rahatlama maçı olabilir. Maçın çift hane fark ile bitmesi rakip Cavaliers olunca normal gözüküyor. Karşı tarafta Cavs’ın son maçlarda 100 sayı barajını geçmesi beni şaşırttı. Farkın açılarak biteceğini düşünüyorsanız ÜST oynamanızı tavsiye etmem. Cavs 100’ü geçmekte zorlanabilir. Çünkü Raptors genelde ilk iki periyot gazozuna oynayıp 3. ve 4. periyotlarda sert savunma yapıyor. Bu savunmada Cavs sayı üretmede zorlanabilir. (MS-1 / -12.5H)

Phoenix Suns – Portland Trail Blazers

Suns cephesinde Booker’ın oynayıp oynamayacağı belli değil. Maça son 3 saat kala netleşir. Bu maça verilen limit beni ALT oynamaya itiyor. Blazers deplasman oyunlarında sayı üretmede zorlanıyor. Bu maçta 228.5 limit verilmiş ve bu şu oluyor; bench oyuncularının ilk beş gibi sayı üretmesi lazım. Suns bunu yapacak kısa rotasyonuna sahip olsa bile Blazers’ta bunu göremiyorum. Bu maç son periyot tıkanıp ALT olabilir. (228.5 ALT)

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz