Portland’dan Carmelo Anthony Harekatı

189
Portland'dan Carmelo Anthony Harekatı
Portland'dan Carmelo Anthony Harekatı

PORTLAND’IN YILDIZLARI, MELO TRANSFERİ İÇİN KOLLARI SIVADI

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Portland Trail Blazers yıldızları Damian Lillard ve CJ McCollum serbest oyuncu statüsünde bulunan yıldız oyuncu Carmelo Anthony’nin Portland’a gelmesi için yoğun çaba sarf ediyor.  Carmelo Anthony ile görüşen Damian Lillard ve CJ McCollum, Melo’nun Portland’a gitme konusunda oldukça ilgili olduğunu söyledi.

Damian Lillard ve C.J. McCollum, Damian Lillard’ın çocuklar için düzenlediği Beaverton Oregon’daki kampta, Melo trasferi ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Damian Lillard; “Melo ile mesajlaştım çünkü o gelirse çok daha iyi bir takım oluruz. Onun gibi bir yıldız serbest oyuncuyken şansımızı neden denemeyelim ki? Eğer o da bize karşı istekliyse bu iki taraflı bir şey ve neden sonuçlanmasın? Güzel bir konuşma oldu. Bireysel olarak onunla görüşmem iyi oldu. Ona hem benim hem de CJ McCollum’un bu ihtimal üzerine heyecanlandığımızı mesaj atarak belirttim. Son karar kendisinin” ifadelerini kullandı.

C.J. McCollum; “Onu aramadım ancak ortak kişisel ortak koçlarımız aynı. Onunla konuştum. Carmelo bize çok yardımcı olabilir. Portland, ben ve Carmelo’nun ortak hedefi var: NBA Play-off’ları. Bize katılırsa çok tehlikeli ve yetenekli bir takım oluruz. Batı Konferansı’nda ilk üçe rahatça gireriz. Bence o da bizi ciddi düşünüyor. LeBron ve Chris Paul ile iyi arkadaşlığı olduğu için onlarla da oynamak istiyor. Cleveland ve Houston iyi takımlar ancak bizim de Carmelo için iyi bir seçenek olduğumuzu düşünüyorum.dedi.

Transferi arap saçına dönen ve hangi takıma gideceği merak edilen Carmelo ile Portland’ın yanı sıra, Houston Rockets’da yıldız oyuncuyla yakından ilgileniyor. Knicks ile devam etmek istemeyen Melo, Houston’a sıcak baksada henüz net kararını verebilmiş değil. Öte yandan Cleveland Cavaliers’ın da Melo için beklemede olduğu gelen bilgiler arasında.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here