Popovich: “Böyle bir sakatlıkla karşılaşmadım”

256
San Antonio Spurs
Popovich takımdaki sakat oyuncuların durumları hakkında konuştu.

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich, Kawhi Leonard ve Tony Parker’ın son durumları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Popovich, “Böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. İlginç olan şey ise Tony Parker’ın da aynı sakatlığın daha ağırını yaşamış olması. Doktorlar Tony’nin dizindeki tendonu bir daha yerine koymak zorunda kaldılar.. Aynı anda iki oyuncumu da böyle bir sakatlığa kurban vermek gerçekten çok ilginç. Bundan önce böyle bir sakatlıkla hiç karşılaşmadım” dedi.

Spurs formasını geçtiğimiz sezon Konferans Finalleri 1.maçında giyen ve bilek sakatlığıyla sezonu kapadıktan sonra hazırlık kampında dizinden problem yaşadığı fark edilen Leonard, ESPN kaynaklarına göre şu anda saha içinde 2’ye 2 ya da 3’e 3 antrenmanlar yapsa da hala sağlıklı raporu alabilmesi için rehabilitasyon sürecinde önemli aşamalar kaydetmek zorunda.

Leonard’ın sakatlığı hakkında da sorulara cevap veren tecrübeli koç, “En başından beri yakında dönecek diyorum. Politikacı gibi konuşuyorum. Bunların hepsi boş laflar, bir anlam ifade etmiyor” sözlerini kullandı.

Spurs sağlık ekibi ve yönetim, ağır bir sakatlık ile boğuşan yıldız oyuncunun dönüş tarihi hakkında belirli bir tarih vermek istemiyorlar.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here