Pogba’ya Basketbol Yasak !

200
Pogba'ya Basketbol Yasak !

Manchester United’ın sağlık ekibi, orta sahada oynayan yıldız oyuncu Paul Pogba‘nın sakatlığının basketbol oynamasından kaynaklandığını belirten bir rapor hazırladı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Sağlık heyetnin verdiği raporun ardından deneyimli teknik adam Jose Mourinho, sakatlanan 24 yaşındaki Paul Pogba’ya iyileşene kadar basketbol oynama yasağı verdi.

Sakatlığının en önemli sebeplerinden biri olarak gösterilen basketbol sahasında yaptığı smaçların devamında sakatlığının uzayacağını belirten doktorlar Paul Pogba’ya Mourinho ile birlikte basketbol yasağı koydu. Sağlık ekibi, oynadığı zeminin sert olması ve sürekli sıçrayıp zaman zaman düşmesi, oyuncunun bacak direncini zayıftlattığı görüşünde. Basketbol , Pogba’nın vücudunu olumsuz anlamda etkiliyor ve eklem problemlerine zemin hazırlıyor. Yıldız oyuncu basketbolu yakından takip etmesinin yanı sıra, sık sık arkadaşlarıyla basketbol maçı yapıyor. Ayrıca fırsat bulduğu zamanlarda da NBA maçlarını izliyor.

Pogba, Basel maçında sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Paul Pogba’nın yapılan kontrollerin ardından 6 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtilmişti. Fransız yıldız sakatlanmadan önce çıkmış olduğu 4 maçta 2 gol 2 asistlik performans göstermişti.

Pogba'ya Basketbol Yasak !

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here