Phoenix Suns Yönetimi Eric Bledsoe İçin Kararını Verdi

291
Phoenix Suns Yönetimi Eric Bledsoe İçin Kararını Verdi

İlk 3 maçta toplam 92 sayı fark yiyen Phoenix Suns’ta şu sıralar ortalık çok karışık. Koç Earl Watson ve ekibiyle yollarını ayırma kararı alan Suns yönetimi, bu karardan 2 saat önce takımın yıldız oyuncusu Eric Bledsoe‘nun, “Burada olmak istemiyorum” tweeti ortalığı iyice karıştırmıştı.

Tweetin üzerinden saatler geçtikten sonra Phoenix Suns, koç Earl Watson ile yolların ayrıldığını duyurmuştu. Skandal tweet ile ilgili olarak ise Suns yönetimi Eric Bledsoe ile özel bir toplantı yaptı. Tweet ile ilgili olarak konuşan Bledsoe, “Burada olmak istemiyorum tweetini kuaförde olduğum için attım. Kuaförde olmak istemiyorum demek istemiştim” dedi. Suns başkanı Ryan McDonough ise bu açıklamayı samimi bulmadı ve yönetim Bledsoe’yü gönderme kararı aldı. Bledsoe, Suns’ın, Sacramento Kings’i yendiği karşılaşmada forma giymedi ve yakında takımdan ayrılması bekleniyor.

NBA kariyerine Los Angeles Clippers’da başlayan Bledsoe, Chris Paul’ün Clippers’a gelişinden sonra Phoenix Suns’a takaslanmıştı. New York Knicks, Bledsoe için Phoenix Suns ile görüşen takımlardan biri. Ayrıca Los Angeles Clippers’ın yıldız oyuncusu DeAndre Jordan’ın, Bledsoe’nun tweetinin ardından “Evine dön kardeşim” cevabı dikkatleri Clippers’a çekti. Eric Bledsoe’ın yeni takımının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Phoenix Suns Yönetimi Eric Bledsoe İçin Kararını Verdi

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here