Paul George’un serbest oyuncu olarak en iyi seçenekleri neler?

375
NBA
Paul George’un serbest oyuncu olarak en iyi seçenekleri neler ?

Pacers’tan Lakers’a, George’un bu offseason’daki en iyi seçeneklerine bir göz atalım…

USA Team Fans
USA Team Fans

Indiana Pacers

Victor Oladipo’nun da katılmasıyla kendini ön plana çıkaran Indiana ekibi George’un yokluğunu pek aramadı. LeBron James’in 2010 yılında Heat’e katılmak için Cavaliers’den ayrıldığını ve Cleveland tam olarak bir takım olduğunda geri döndüğünü hatırlayın. Şimdi ise George gittiğinden daha iyi bir durumdaki Pacers’a döner mi? Bekleyip göreceğiz…

Philadelphia 76ers

Şu an hali hazırda elinde Joel Embiid gibi bir All-Star bulunduran Phila , Ben Simmons gibi geleceğin yıldızına da sahip. Her ikisi de 25 yaşının altında. Phila bu durumda Paul George’la anlaşma imzalar mıydı bilinmez, ama zor ihtimallerden biri olarak görülüyor.

Houston Rockets

Rockets bu offseason’da üçüncü bir All-Star’ı daha kadrosuna katmak için çabalayacak. LeBron James de Houston için sözü geçen isimlerdendi. Şu ana kadar Houston cephesinden bir atak olmasa da akıllarda bulundurulması gereken bir ihtimal.

Los Angeles Lakers

Öncelikle, Kaliforniya Paul George’un memleketi ve onun yanı sıra Pacers’tan takasını istediğinde direk akıllarında Lakers vardı. Lakers’ın George için boşluk yaratmasına gerek yok. LeBron James için de aynı şey geçerli. Ve şu an her ikisi için en güçlü ihtimaller Los Angeles kapılarını aralıyor. Eğer iki All-Star da güçlerini bir araya getireceklerse, onları geçen sezon gibi görmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Eğer George bunu isterse, Lakers bunu yapabilecek güçte.

Oklahoma City Thunder

Her ne kadar tepkiler büyüse de bu sezon Oklahoma’dan güzel bir oyun izledik. Westbrook için aynı şeyi söyleyebilir miyiz? Bilemiyoruz… Yine de Westbrook, George ve Adams üçlüsü Thunder’a Batı Konferansı’nda playoff yapmak için tek şans gibi görünüyor.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here