Paul George: “Bir Gün Indiana’dan Neden Ayrıldığımı Açıklayacağım”

797
Paul George: "Bir Gün Indiana'dan Neden Ayrıldığımı Açıklayacağım"

Los Angeles Clippers forması giyen yıldız oyuncu Paul George, Indiana’dan ayrılışının Pacers taraftarının düşündüğü gibi olmadığını; bir gün onlara ayrılık sebebini açıklayacağını söyledi.

Geçtiğimiz gün Indiana Pacers karşısında 36 sayı ve 9 ribaund ile mücadele eden George, topu her eline aldığında Pacers tribünleri tarafından yuhalanmıştı. Yıldız oyuncu maç sonrasında “kötü adam rolünü oynamaktan hoşlandığını, ancak Pacers taraftarlarının yanlış kişiye sinirlendiğini söyledi ve bu tepkiye şaşırmadığını söyledi:

“Şaşırmadım. Indiana böyle bir yer. Bu bir Hoosier olayı.” (Hoosier: Indiana’lı insanların birbirine hitap ediş şekli.) Bir gün Indiana’dan ayrılmama neden olan olayları anlatacağım. Ve samimi söylüyorum, yuhalanacak kişi ben değilim. Henüz olaya girmeyeceğim. Kötü adam olmayı seviyorum. Yılda iki gece buradayım. Onların yuhalaması gereken kişi, benden çok daha uzun süredir burada.”

Paul George 2017 yılında Indiana Pacers’tan takasını istemiş ve Victor Oladipo ve Domantas Sabonis karşılığında Oklahoma City Thunder’ın yolunu tutmuştu. Bunu bir ihanet olarak gören Pacers taraftarı o günden beri George’a karşı bir nefret besliyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz