NBA’de Latin Gecesi: Noche Latina

452
NBA Noche Latina
NBA Noche Latina

NBA yönetiminin “Noche Latina” (Latin gecesi) etkinliği için hazırladığı arka tarafı farklı desenlerden oluşan formalar internette yayınlandı. Amerika’da yaşan Latin kökenli basketbolseverler ve Amerika’da dışındaki Latin basketbolseverler için 2006-2007 sezonundan beri her sene yapılan NBA Noche Latino etkinliğinde belirlenen takımlar bu formalarle mücadele edecek. Bu takımların forma üzerinde yazan isimleri de etkinlik kapsamında değiştiriliyor. Los Lakers, Los Bulls, Los Spurs, El Heat, Nueva York ve Los Suns isimlerinin yazılı olduğu forma örneklerini aşağıda görebilirsiniz.

NBA Latin Gecesi Formaları

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Adidas ve NBA yönetimi özel etkinler için hazırlanan formların uzun kollu olmasında ısrar ediyor. Yeni yıl için hazırlanan uzun kollu NBA formaları da çok tartışılmış ve genel olarak beğenişmemişti ama Mart ayı boyunca belli maçlarda giyilecek Noche Latino formaları da yine uzun kollu olarak tasarlandı. Formalarda Adidas ilk kez hatıra baskısı da yapacak.

6 Mart 2014 Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece San Antonio Spurs – Miami Heat maçında katılımlar aşağıdaki latin gecesi formaları giyecekler. Aynı gece oynanacak Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder maçında da yine fotoğraftaki formaların giyilmesi bekleniyor. SonPeriyot.com ekibi olarak 2 Mart 2014 Pazar günü TSİ 20:00’de Smart Spor’un da yayınlayacağı Chicago Bulls – New York Knicks maçında da yine takımların özel tasarımlı latin formalarını giyeceğini tahmin ediyoruz.

Maçların devre aralarında ve molalarda latin dansları ve latin müzikleri eşliğinde çeşitki aktiveteler yapılması ve özellikle de güney kesimden özel misafirler getirilmesi de beklenebilir.

Kobe Bryant’ın sakatlığı devam etse de, en çok ilgi gören Lakers forması Kobe Bryant forması olduğu için onun için özel tasarımlı formalar üretildi.

NBA Noche Latina
NBA Noche Latina

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here