NBA Başlıyor! İlk Günün Maç Takvimi ve Yayın Akışı

1661
NBA Başlıyor! İlk Günün Takvimi ve Yayın Akışı

NBA’de merakla beklenen 2019-2020 sezonu 22 Ekimi 23 Ekime bağlayan gece itibariyle start alıyor. Mükemmel bir serbest oyuncu döneminin ardından ligde kartlar adeta yeniden dağıtıldı ve lige uzun süre sonra şampiyonluğun net bir favorisi olmadan başlayacağız. Son 5 sezondur finallerde olan Golden State Warriors, yeni sezona büyük kan kaybederek girdi. Son 9 finalin 8’inde yer alan LeBron James’in de Lakers ile birlikte güçlü batı konferansında, önceki sezonların aksine final yolunda daha çok engel aşması gerekecek. Clippers takıma iki süper yıldız katarak zaten rekabetçi olan kadrosunu bir anda şampiyonluk adayları arasına soktu. Houston, Portland, Dallas, New Orleans, Sacramento gibi takımlar da yoluna güç kazanarak devam ediyor.

Doğu Konferansında ise geçtiğimiz sezonun “Kawhi kurbanları” olan Philadelphia ve Milwaukee final adayları arasında başı çekiyor. Onların ardından Boston Celtics ve Miami Heat geliyor. Batı Konferansı’na göre oldukça zayıf olan Doğu Konferansı’nda da farklı bir rekabet izleyeceğiz.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Böyle bakınca 2019-2020 sezonu son 10 sezonun tersine bir çok takımın şampiyonluğun adını ağzına alabilecek cesarete sahip olabileceği bir sezon.

Türkiye saati ile 03.00 ile başlayacak yeni sezonun ilk maçları ve yayın akışı ise şu şekilde;

03.00 / S Sport

New Orleans Pelicans – Toronto Raptors

05.30 / S Sport

Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here