NBA All-Star Oylamasında İlk Sonuçlar Belli Oldu!

1107

NBA’de yavaş yavaş sezonun yarısına doğru geliyoruz. Geçtiğimiz yıllara göre oldukça çetin mücadelelere sahne olan 2018-2019 sezonunda herkesin merakla beklediği NBA All-Star organizasyonuna da sayılı günler kaldı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Bu sene 68.’si gerçekleştirilecek olan All-Star organizasyonu 17 Şubat’ta Charlotte’da düzenlenecek. Normal şartlarda geçtiğimiz sene Charlotte’de düzenlenmesi gereken NBA’in en gösterişli organizasyonu bazı nedenlerden dolayı burada yapılmamıştı.

All-Star haftasına dair en çok merak edilen konu ise tabii ki All-Star maçı ve parkede hangi oyuncuların sahne alacağı. NBA dün yayınladığı bir görselle buna dair bizlere ufak ipuçları vermiş durumda. Oylamaların ilk sonucuna bakacak olursak Batı Konferası’nda LeBron James aldığı 1 milyon 83 bin 363 oyla ilk sırada yer alıyor. Doğu Konferası’nda ise Giannis Antetokoumpo aldığı 991 bin 561 oyla zirvede yer alıyor.

Oylamada dikkat çeken noktalardan bir tanesi ise NBA’e bu sezon adım atan ve gösterdiği performansla herkesin dikkatini çeken Luka Doncic. 19 yaşındaki oyuncu aldığı 679 bin 839 oy ile Kevin Durant, Anthony Davis gibi yıldız isimleri geride bırakmış durumda. Bir diğer dikkat çeken nokta ise deyim yerindeyse tekrar küllerinden doğan ve bize eski performansını hatırlatan Derrick Rose’un Batı’daki guardlar arasında en fazla oy alan ikinci oyuncu olması. Rose aldığı 698 bin 086 oyla James Harden ve Russell Westbrook’u geride bırakmış durumda.

İşte şu ana kadar kullanılan oylar doğrultusunda NBA All-Star’daki son durum:

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here