NBA All-Star Hafta Sonu Programı

1017
nba all-star 2014
nba all-star 2014

NBA’de “All-star Haftasonu” etkinlikleri 14-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. Peki hangi gün hangi etkinlikler olacak? Hangi etkinliğe kimler katılacak? All-Star smaç yarışması ne zaman, yetenek yarışması ne zaman, NBA All-Star maçı ne zaman? Gün gün etkinlikleri saatleriyle listeleyelim.

14 ŞUBAT CUMA GECESİ

• 02:00   Sprint NBA All-Star Celebrity Game | ESPN
• 04:00   BBVA Compass Rising Stars Challenge (NBA Yükselen Yıldızlar)| CNN Türk

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

TEAM HILL : Damian Lillard (Portland, Soph.), Bradley Beal (Washington, Soph.), Andre Drummond (Detroit, Soph.), Harriso, Barnes (Golden State, Soph.), Terrence Jones (Houston, Soph.), Giannis Antetokounmpo (Milwaukee, Rookie), Jonas Valanciunas (Toronto, Soph.), Dion Waiters (Cleveland, Soph.), Miles Plumlee** (Phoenix, Soph.). ** Plumlee, sakat olan Pero Antic’in(Atlanta) yerine katılacak.

TEAM WEBBER : Anthony Davis (New Orleans, Soph.), Michael Carter-Williams (Philadelphia, Rookie), Tim Hardaway Jr. (New York, Rookie), Trey Burke (Utah, Rookie), Jared Sullinger (Boston, Soph.), Mason Plumlee (Brooklyn, Rookie), Victor Oladipo (Orlando, Rookie), Steven Adams (OKC, Rookie), Kelly Olynyk (Boston, Rookie)

15 ŞUBAT CUMARTESİ GECESİ

02:00  NBA on TNT All-Star Challenge presented by Samsung Galaxy | TNT
 03:00  TNT NBA Tip-Off | TNT
• 03:30  State Farm All-Star Saturday Night | CNN Türk

– Sears Shooting Stars (1. etkinlik Şut Yarışması )

DOĞU KONFERANSI
1. Takım : Tim Hardaway Jr. (NYK); Tim Hardaway Sr. (Legend); Elena Delle Donne (Chicago Sky)
2. Takım : Chris Bosh (MIA); Dominique Wilkins (Legend); Swin Cash (Chicago Sky)

BATI KONFERANSI
1. Takım : Stephen Curry (GS); Dell Curry (Legend); Becky Hammon (San Antonio Stars)
2. Takım : Kevin Durant (OKC); Karl Malone (Legend); Skylar Diggins (Tulsa Shock)

– Taco Bell Skills Challenge (2. etkinlik NBA Yetenek Yarışması )

DOĞU KONFERANSI
1. Takım Giannis Antetokounmpo, Milwaukee; DeMar DeRozan, Toronto
2. Takım Michael Carter-Williams, Philadelphia; Victor Oladipo, Orlando

BATI KONFERANSI
1. Takım Trey Burke, Utah Damian Lillard, Portland
2. Takım Goran Dragic, Phoenix; Reggie Jackson, Oklahoma City

– Foot Locker Three-Point Contest (3. etkinlik NBA Üçlük Yarışması ) 

DOĞU KONFERANSI :
– Arron Afflalo, Orlando
– Bradley Beal, Washington
– Kyrie Irving, Cleveland
– Joe Johnson, Brooklyn

BATI KONFERANSI :
– Marco Belinelli, San Antonio
– Stephen Curry, Golden State
– Damian Lillard, Portland
– Kevin Love, Minnesota

– Sprite Slam Dunk (4. etkinlik NBA Smaç Yarışması )

DOĞU KONFERANSI :
– Paul George, Indiana Pacers
– Terrence Ross, Toronto Raptors
– John Wall, Washington Wizards

BATI KONFERANSI :
– Harrison Barnes, Golden State Warriors
– Damian Lillard, Portland Trail Blazers
– Ben McLemore, Sacramento Kings

16 ŞUBAT PAZAR GECESİ

• 01:00  Sprint Pregame Concert | NBA TV
(Jason Derulo, Aloe Blacc ve Mack Wilds)

• 03:00  63rd NBA All-Star Game | CNN Türk

63.’sü düzenlenecek olan NBA All-Star maçı Smoothie King Center, New Orleans’ta yapılacak.

Doğu’nun ilk 5’i : LeBron James, Paul George, Carmelo Anthony, Dwyane Wade ve Kyrie Irving
Doğu’nun yedekleri :  Chris Bosh (Miami Heat), DeMar DeRozan (Toronto Raptors), Paul Millsap (Atlanta Hawks), John Wall (Washington Wizards), Joe Johnson (Brooklyn Nets),  Roy Hibbert (Indiana Pacers) ve  Joakim Noah (Chicago Bulls).

Batı’nın ilk 5’i : Kevin Durant, Blake Griffin, Kevin Love, Steph Curry ve Kobe Bryant. (Kobe, sakatlığından dolayı katılamayacak)
Batı’nın yedekleri :  Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks), LaMarcus Aldridge (Portland Trail Blazers), James Harden (Houston Rockets), Dwight Howard (Rockets), Damian Lillard (Trail Blazers), Tony Parker (San Antonio Spurs) ve Chris Paul (L.A. Clippers).

Bakalım bu sene NBA MVP adayları arasından kim bu ödülün sahibi olacak.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here