Los Angeles Clippers isim ve logosunu değiştiriyor

5031
Los Angeles Clippers isim ve logosunu değiştiriyor
Los Angeles Clippers isim ve logosunu değiştiriyor

Kawhi Leonard ve Paul George transferleriyle yeni sezon öncesi iddialı bir kadro kuran Los Angeles Clippers, yaklaşık 1 milyar dolara mal olan yeni salonunu tanıtımının ardından isim ve logosunu da değiştiriyor.

Takım sahibi Steve Ballmer konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, bu değişikliğin organizasyona yeni bir marka kimliği kazandırma fırsatı olarak gördüğünü ve bu fırsatın hayatta bir kez geleceğini belirtti. Bu değişikliği yapmadan önce taraftarların düşüncelerini mutlaka dikkate alacaklarını da sözlerine ekledi.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Ballmer, 2024 yılında yeni salona geçişle birlikte Clippers’ın logosunu, renklerini, adını değiştirmeyi ciddi şekilde düşünebileceklerini kaydetti.

Öte yandan NBA üzerinde inovatif teknolojilere en çok yatırım yapan takımlardan biri olan Los Angeles Clippers, önümüzdeki yıllarda yeni uygulamalar üreterek taraftarına farklı platformlarda da önemli ayrıcalıklar tanıyacak.

Taraftarlar bu değişim dedikoduları hakkında henüz olumsuz bir tepki göstermedi. Ancak ilerde neler olur bekleyip görmekte fayda var.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç ProgramıNBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here