LeBron Tarihin En İyisi!

369
LeBron James
LeBron Tarihin En İyisi!

LeBron Tarihin En İyisi. Bu sözler LeBron James’in eski bir takım arkadaşı ya da bir Los Angeles Lakers yöneticisine ait değil. Bu sözlerin sahibi Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey’e ait.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

NBA’de oynamış,koçluk yapmış,yöneticilik yapmış olan yani NBA ile küçükte olsa bağlantısı olan herkes tarihin en iyisinin kim olduğuna dair tartışmalara girmiştir. Bazıları tarihin en iyisinin M.Jordan olduğunu düşünsede son zamanlarda bu konuda LeBron James’in ismi de çok fazla geçmeye başladı.

Tartışmalara katılan son kişi ise Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey. Dan Patrick Show programına çarşamba günü konuk olan Daryl Morey: ”Zaman içinde kazanma ve şampiyonluk olasılıkları üretme kabiliyetlerine bakarsanız bunu görebilirsiniz. Tüm sayılara ihtiyacınız yok izleyip görebilirsiniz. Ama eğer bunu temel olarak ayırırsanız ve aynı zamanda sahip olduğu kariyere bakarsanız bu noktada açık ara ileride olduğunu düşünüyorum. Bunun biraz tartışmalı olduğunu biliyorum.” Bu sözleri ile LeBron James’in açık ara tarihin en iyi oyuncusu olduğunu söyledi.

LeBron James özellikle son birkaç senede yaptıkları ile tarihin en iyi oyuncusu tartışmalarında Jordan’ı yakaladı hatta bazılarına göre geçmiş bile olabilir. Ama LeBron James sadece saha içindeki yaptıkları ile değil saha dışında yaptıkları ile de Amerika’da çok konuşulan bir isim olmayı başardı. LeBron James Akron’da yaptırdığı okul ile hem birçok kişiden övgü almayı başardı hem de Amerika’da eğitimde büyük bir değişimi başlatabilecek bir fitili ateşledi. Hatta Amerika’da insanlar LeBron James’in eğitim bakanı olması için imza toplamaya bile başlamıştı. Aynı zamanda Trump ile tartışmalarında fikirlerini söylemekten çekinmedi ve birçok insanın saygısını bir kez daha kazandı.

James vs. Jordan tartışmaları biteceğe benzemiyor. Sizce tarihin en iyi oyuncusu kim?

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here