LeBron James “Diğer Takımlar ABD’den İyi”

1182
LeBron James "Diğer Takımlar ABD'den İyi"

LeBron James ABD milli takımının 2019 FIBA Dünya Kupası’nı adeta hezimetle bitirmesini “Artık dünyanın geri kalanı daha iyi” şeklinde yorumladı.

ABD Takımı, sayısız yıldızın geri çekilmesi sonrası bu yılki FIBA Dünya Kupası turnuvasını yedinci sırada bitirmişti. Birçok kişi, bu geri çekilmelerin kadroyu oldukça zayıflaştırdığını söylemişti.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Ancak, James’in görüşü bunun aksinde. LeBron, dünyanın geri kalanının daha iyi hale geldiğine ve en iyi oyuncuları çıkarmanın artık bir takımı otomatik olarak en üste taşıyacağı anlamına gelmediğine inanıyor:

“Hayır, gelmiyor. Çünkü yine de çıkıp çalışmak ve oyunu oynamak zorundasınız. Ama bu ekibimizi güçlendiren bir şey ve eğer yaparsak, başarılı olma şansı verir. Dünyanın geri kalanı daha iyi. Ama biz Amerikalılar olarak daha da iyileşmeye devam ediyoruz.”

ABD 2019 FIBA dünya kupasına Kemba Walker hariç yıldız oyuncu olmadan katılmıştı. Bir çok NBA süper yıldızı katılmayacağını açıklamıştı. Alınan kötü neticeden sonra Stephen Curry, Klay Thompson, Kawhi Leonard, Paul George gibi bir çok yıldız 2020 Olimpiyatlarına katılacağını açıklamış durumda.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here