LeBron James, Conor McGregor’a İlham Kaynağı Olmuş

1919
LeBron James, Conor McGregor'a İlham Kaynağı Olmuş

İrlanda’lı dövüşçü Conor McGregor, Los Angeles Lakers forması giyen 35 yaşındaki süper yıldız LeBron James’in sağlık harcamalarını gördükten sonra bir aydınlanma yaşadığını ve artık kendisinin de bunu örnek alarak parasının büyük bir bölümünü sağlığına harcadığını açıkladı.

McGregor dövüş kariyeri boyunca milyonlarca dolar kazandı, ancak kısa bir süre önce LeBron’un parasını nasıl harcadığını okuduğunda, bunun hakkında büyük bir ders aldığını söyledi.

McGregor ESPN’den Ariel Hewini’ye verdiği röportajda şunları söyledi:

“LeBron James hakkında yaklaşık bir yıl, belki de daha önce, sağlığı için yılda 1.5 milyon dolar harcadığı gibi bir şeyler okumuştum. Her şeyine, beslenmesine, eğitimine, her şeyine. Ve ben hiçbir şey harcamıyordum. Bunu yapmanın yolunun bu olmadığını kendi kendime söylemiştim. Ama lüks bir araca veya bir saate hemen para harcayabiliyordum. Artık bu parayı kendime, sağlığıma ve zindeliğime harcıyorum ve faydasını da gördüm. Sonrasında zinde kalmanız için daha çok para gerekiyor ve ben de bunu yapıyorum.”

ESPN’den Brian Windhorst 2016 yılında yaptığı açıklamada LeBron James’in yıllık sağlık harcamasının yedi haneli olduğunu bildirmişti. James parasının büyük bir bölümünü antrenörlerine, ev jimnastik salonlarına, şeflerine ve masaj terapistlerine harcıyor. Zinde kalmak için milyonlar harcayan LeBron 35 yaşında gösterdiği performans ile bunu başarmış gibi görünüyor.

McGregor, Donald Cerrone ile dövüşünden sonra tahmini 80 milyon dolar kazanacak. 2018’de Khabib Nurmagomedov’a karşı aldığı mağlubiyetten sonra da yaklaşık 50 milyon dolar kazanmıştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz