Lakers’ta LeBron ve Davis Dışında Herkes Takaslanabilir

1671
Lakers'ta LeBron ve Davis Dışında Herkes Takaslanabilir

Los Angeles Times’tan Tania Ganguli tarafından yayınlanan habere göre Los Angeles Lakers, Anthony Davis ve LeBron James dışında kadrodaki herkesi takas etmeye hazır ve bu konuda ciddiler.

LA Times’tan Ganguli, şu ifadelerde bulundu:

“Bu yüzden Lakers’ın genel menajeri Rob Pelinka, fikirlerini bilen bir kişiye göre Lakers’ın bir şampiyonluk kazanmak için ihtiyaç duyduğu bir boşluğu doldurmak asıl konu olursa, Davis ve LeBron James dışında kadroda takas yapmaya hazırdır.”

Raporlar ayrıca Pelinka’nın Los Angeles’ı geliştirmek için Kyle Kuzma’yı uygun bir paket karşılığında takas yapmak istediğini de gösteriyor:

“Lig genelindeki raporlama, Lakers’ın en takaslanabilir oyuncularından biri olan Kyle Kuzma’nın etrafında toplandı. Pelinka, bu görüşmeleri bilen insanlara göre Kuzma’nın tartışıldığı birden fazla takımla görüşmeler yaptı. Kendisi genç ve büyük umut vaat eden bir oyuncu ve sözleşmesi de cep dostu.”

Lakers ve Sacramento Kings, yakın zamanda Kuzma ve Bogdan Bogdanovic merkezli bir takas senaryosu için konuşmuşlar ancak anlaşamamışlardı. Bogdan Bogdanovic’in sözleşmesinin son sezonunda olması ve Kuzma’nın düşük kontratı Lakers’ın elini güçlendiren unsurlar.

Lakers 31-7’lik derecesi ile Batı Konferansı’nda lider olmasına rağmen playofflar için soru işaretleri barındırmıyor. Özellikle Davis ve LeBron haricinde düzenli bir 3. skor opsiyonu bulmak konusunda zorlanan Lakers, playofflara minimum defo ile girmek istiyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz