Kyrie Irving’den Şoke Eden Açıklama!

730

Boston Celtics’in yıldızı Kyrie Irving’den herkesi şok eden bir açıklama geldi. Irving, 30’lu yaşlarının başında emekli olmayı düşündüğünü söyledi.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Kyrie Irving’den Atlanta Hawks maçı öncesi herkesi  şaşırtan bir açıklama geldi. 26 yaşındaki oyuncu, Vince Carter, Dirk Nowitzki gibi isimlerin aksine uzun yıllar bu oyunu oynamayı düşünmediğini ve tahminen 30’lu yaşlarının başında NBA’e veda edeceğini söyledi.

Irving, ‘‘NBA’de oynamak çocukluk hayalimdi, bunu başardım. Bu oyunu seviyorum, takım arkadaşlarımı seviyorum. Her gün bu oyunu oynuyorum çünkü bundan keyif alıyorum ancak bazı zorlukları da var. Her gün mükemmel olmak zorundasınız, her gün bir önceki günden daha iyi olmalısınız. Bunun için harcadığınız mental gücü bir düşünün. Bunun yarattığı stresi bir düşünün’’ diyerek erken emekliliğin sinyalini verdi.

New York Knicks maçından sonra Şükran Günü açıklamaları ile ilgili sorulan soruya ise Irving, ”Maçın gerginliğiyle anlık böyle bir şey söyledim. Açıkçası Şükran Günü’nü özel sayanları ve kutlayanları kimse küçümseyemez ve yadırgayamaz. Profesyonel bir ortamda yapmamam gereken bir açıklamaydı’’ ifadelerini kullandı.

Kyrie Irving 8 yıllık NBA kariyerinde şu ana kadar toplam 458 maça çıkarken, bu maçlarda %46 isabetle, 22 sayı ortalama tutturdu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here