Kyrie Irving Çok Sert Konuştu: “Liderliğim Fazla Geliyorsa…..”

3158
Kyrie Irving Çok Sert Konuştu: "Liderliğim Fazla Geliyorsa....."

Brooklyn Nets forması giyen yıldız oyuncu Kyrie Irving, “takımın geleceğinin bir parçası olarak gördüğü oyuncuları listelediği” iddiaları hakkında, takım arkadaşlarıyla bizzat kendisinin konuştuğunu açıkladı.

Irving çarşamba günü gazetecilere verdiği demeçte, Nets’in

  • Kendisi
  • Kevin Durant
  • DeAndre Jordan
  • Garrett Temple
  • Spencer Dinwiddie
  • Caris LeVert gibi oyuncuları tamamlamak için bir veya iki parçaya daha ihtiyaç duyduğunun “çok belli” olduğunu söylemişti. Irving takımın bir nevi ana parçalarını sayarken,
  • Jarrett Allen
  • Joe Harris
  • Taurean Prince’i saymamıştı.

Kyrie’nin muhabirlere yaptığı açıklama şu şekilde:

“Söylediklerimin içinden özellikle hiçbir şey alınmadığından emin olmak için onlara ulaştım. Takım arkadaşlarımın ne demek istediğimi tam olarak anladığından emin oldum. Ve önemli olan tek şey bu. Herkes yerimde olsaydı, ‘Şöyle derdim, şunu yapardım’ diyor. Hiçbir fikirleri yok, çünkü hiç bu seviyede olmadılar. Yani nasıl yorum yapabilirler?”

“En önemli şey, bu adamların kendilerine olan inancından emin olmak ve ben de ekip olarak sahip olduğumuz güveni tekrarlamaya devam ediyorum. Batıya karşı rekabet etmek adına, şampiyonluk düzeyinde olmak için daha fazlasına ihtiyacımız var. Bu işler böyle.”

Liderliğim sert geliyorsa….

“Soyunma odasında pislik gibi davranıp millete sürekli bağırdığım falan yok. Ben takım arkadaşlarımı zorlamaya devam edeceğim ve hem kendimden, hem de takım arkadaşlarımdan büyük şeyler talep etmeye devam edeceğim. Bir lider olarak size sert veya çok fazla geliyorsam, soyunma odamızda değilsiniz, s**r olup gidin dışarıda bekleyin. Bu kadar basit.”

Irving hala çarşamba günü söylediklerinin arkasında ve güçlenmeleri gerektiğini düşünüyor:

“Bence şampiyonluk beklentileri olduğunda bu oluyor. Playofflara sekizinci sıradan mı girmek isteriz? Yedinci sıradan mı? Ama burada sahip olduğunuz takıma karşı dürüst olabilirsiniz ve topluca, uyumlu bir şekilde, bir grup olarak bir araya gelip oynayabilirsiniz. Anladığınız şey bu. Ama hedefler, hala bir şampiyonluk kazanmak üzerine. Ben buraya her gün vasat olmak ya da sıralamanın ortasında olmak için gelmiyorum.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz