Kobe Bryant 2019-2020 Lakers’ı Yorumladı ve Şampiyonluk Parolasını Verdi

1706
Kobe Bryant 2019-2020 Lakers'ı Yorumladı ve Şampiyonluk Parolasını Verdi

Los Angeles Lakers’ın efsane oyuncusu Kobe Bryant, 2019-2020 model Los Angeles Lakers’ın şu anki durumunu değerlendirdi ve şampiyonluk parolasını verdi:

“Sağlık”

Lakers şu anda Batı Konferansı’nda 31 galibiyet 7 mağlubiyetlik derecesi ile 1. sırada. Lakers’ta sezonu kapatan Demarcus Cousins haricinde ciddi bir sakatlık bulunmuyor. Anthony Davis yakın zamanda bir sakatlık geçirmesine rağmen bir kaç maç sonra dönmesi bekleniyor.

Ancak Kobe, Lakers için şampiyonluk yolunda en önemli şeyin sağlık olduğunu söyledi ve kuvvet antrenmanları ile ilerlemeye devam ettiklerinden emin olmak zorunda olduklarını ekledi:

“Muhtemelen gördüğüm en fizikli takım onlardır. Uzunlukları, eski tip bir uzunluk. Sertler ve atletizme sahipler, bu yüzden harika görünüyorlar.”

“Bence onlar için en önemli ve gerçekten yatırım yapmaları gereken şey, sağlıkları. Kuvvet antrenmanının olması gereken noktada olduğundan ve fiziksel olarak daima olmanız gereken yerden emin olun. Orada Judy var ve Judy inanılmazdır. Harikadır. Yani bence bu onlar için en önemli şey, sağlık sadece. Eğer sağlıklı iseler, önlerine çıkanı dağıtabilirler.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz