Klay Thompson, Myers’in Güvenini Boşa Çıkarmış!

1061
Klay Thompson, Myers'in Güvenini Boşa Çıkarmış!

Golden State Warriors yöneticisi Bob Myers, NBA Final serisi altıncı maçında kendisine yapılan faul sonrasında yere dengesiz düşerek sol ön çapraz bağlarını yırtan Klay Thompson hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Golden State Warriors, final serisinde Toronto Raptors’a 4-2 kaybederek üst üste üçüncü kez şampiyon olma şansını kaçırmıştı. Play-off’lar boyunca başı sakatlık belasından bir türlü kurtulmayan Warriors; önce Kevin Durant’ı ardından da Klay Thompson’ı kaybederek büyük bir şok yaşamıştı.

Son maçta yaşanılan sakatlık olayından sonra Bob Myers, Klay Thompson ile arasında geçen ilginç konuşmayı açıkladı. Sakatlandıktan sonra soyunma odasına götürülürken Klay’ın yanına giden Myers, ”Dinle dostum, bu serbest atışları mecburen yapacaksın çünkü kural böyle. Serbest atışları at ve savunmaya koşmayı asla düşünme. Serbest atışları at ve orada kal” dedi.

Klay’ın kendisine ”Tamam savunmaya koşmayacağım” dedikten sonra sekerek savunmaya koşmasını gören Myers, ”Onu o halde görünce gülerek kendisine ne yapıyorsun adamım diye seslendim. Ona güvenmemem gerektiğini bilmeliydim” ifadelerini kullandı.

Sol diz ön çapraz bağlarında yırtık meydana gelen Klay Thompson’ın önümüzdeki sezon Mart ayından önce parkelere dönmesi beklenmezken, serinin beşinci maçında da Kevin Durant’ın aşil tendonu kopmuş ve sezonu kapatmıştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here