Kevin Durant Portland Serisinde Yok

356
Kevin Durant Portland Serisinde Yok
Kevin Durant Portland Serisinde Yok

Son şampiyon Golden State Warriors’da sakatlığı devam eden Kevin Durant, Portland ile oynanacak olan Batı Konferansı Final serinin 3. ve 4. müsabakalarında da forma giyemeyecek. Serinin uzaması halinde de forma giyme şansı oldukça düşük.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Golden State Warriors, Batı Konferansı Finali’nde Portland Trail Blazers karşısında 2-0 önde. Şimdilik Kevin Durant’in yokluğunu pek hissetmiyor gibi gözüküyorlar. Kevin Durant, Houston Rockets serisinin son maçından bu yana forma giyemiyor.

Golden State Warriors Genel Menajeri Bob Myers, sakatlığı bulunan yıldız oyuncu Kevin Durant’in Portland’a götürülmeyeceğini açıkladı.

Golden State Warriors Başantrenörü Steve Kerr konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Kevin Durant’in sakatlığı sandığımızdan biraz daha ciddi. Çalışmaya devam ediyor. Henüz sahaya adım atmadı ancak kendine çok iyi bakıyor. Ne olacağını göreceğiz. Biraz daha zamana ihtiyacı var.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan bir diğer sakat yıldız DeMarcus Cousins’ın da antrenmanlara başladığını ancak henüz maça çıkacak seviyede olmadığı açıklandı. Şimdilik Cousins’ın sağlık durumu Durant’a göre daha iyi.

Kevin Durant, düzenli olarak her hafta doktor kontrolüne giriyor ve sakatlık durumu hakkındaki gelişmeler güncelleniyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here