Kevin Durant NBA’in En iyi Savunmacısını Açıkladı

4257
Kevin Durant NBA'in En iyi Savunmacısını Açıkladı

Kevin Durant, kendisine göre NBA’in bire birde en iyi savunmacısının kim olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz sezon final serisinde Toronto Raptors karşısında aşil tendonu kopan yıldız oyuncu Twitter üzerinden gelen “Ligde karşılaştığınız bire birde en iyi savunmacı kim?” sorusuna esprili bir dil ile PJ Tucker yanıtını verdi.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Kevin Durant devamında ise Tucker’ın fiziğine sahip bir isimle eşleşmenin zor olduğunu söylerken ikili karşı karşıya geldiği zaman uzunluk ve fiziğini potaya gidebilmek için kullanmak zorunda olduğunu söyledi.

Sosyal medyayı, özellikle Twitter’ı aktif bir şekilde kullanmaya çalışan oyuncu geçtiğimiz senelerde açtığı fake hesap ile kendi hesabına mention atmaya çalışırken, hesapları karıştırıp tweet’i kendi hesabından atınca ortalık karışmıştı. Uzun bir süre alay konusu olan Durant bir süreliğine Twitter kullanmayı bırakmıştı.

Kevin Durant 2 senedir Batı Konferanse Play-Off’larında Houston ile karşı karşıya gelen Golden State Warriors’un en önemli oyuncusu konumundaydı. Bu serilerde bir çok kez PJ Tucker ile eşleşen Durant, Tucker’ın savunma tarafını en iyi bilen isimlerden.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here