Jordan’dan Kobe’ye Büyük Jest, Bakın Neler Dedi

507
Jordan'dan Kobe'ye Büyük Jest, Bakın Neler Dedi
Jordan'dan Kobe'ye Büyük Jest, Bakın Neler Dedi

Bugün sabaha karşı Los Angeles Lakers’ın Charlotte Hornets deplasmanına çıktığı maçtan hemen önce Michael Jordan, Kobe Bryant’a çok bir jest yaparak bir mesaj yayınladı. Övgü dolu sözler sarf eden efsane oyuncu Kobe’den bahsederken küçük kardeşim dedi ve kariyerinden dolayı onu tebrik etti.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

İşte Michael Jordan’ın Kobe Bryant için söylediği sözler ve Türkçe alt yazı ile Jordan’ın mesajı :

“Seni inanılmaz kariyerin için tebrik etmek istiyorum. İlk defa karşılıklı oynadığımız zamana doğru geriye baktığımda, gözlerinde gördüğüm o rekabetçi dürtü -seni o zaman daha tam tanımasam bile- çok canlandırıcı nitelikteydi. Seninle yıllar boyunca edindiğin başarılardan dolayı ne kadar gurur duyduğumuzu bu mesajla ilettiğim için çok mutluyum. Çoğu insan Charlotte Hornets tarafından draft edildiğinin farkında değil, yani bu bir şekilde seni bize bağlıyor.

Sana her zaman bir abi gibiydim, sen de bana bir küçük kardeş. Sürekli iletişim halindeyiz. Sadece tebrikler demek istiyorum. Bir sonraki kariyerinin, bir sonraki adımında eminim ki ne yapman gerektiğinin farkına varman gerekecek.
Rekabetçi bir bakış açısıyla bakınca, aynı benim gibi olduğuna eminim. Yani bu rekabetçi dürtüyü faydalı hale getirmenin bir yolunu bulman gerekiyor. Ama seni, Vanessa’yı (eşi) ve kızlarını tebrik etmek istiyorum.
Basketbol oyununa çok büyük bir yardımda bulundun. NBA’e yardımda bulundun. Yükselmesine yardımda bulundun. Eminim ki dünya çapında bir sürü hayranın vardır. Ben de onlardan biriyim. Seni oynarken izlemeye hala bayılıyorum.

Senin için çok, çok mutluyum ve oyun içinde başardıklarından ötürü de. İleride ne yapacağını merakla gözlüyorum. Bana ihtiyacın olursa, numaramı biliyorsun. Bağları koparmayalım. Senin için en iyi dileklerimi diliyorum.
Bu gece de iyi bir maç diliyorum — çok iyi oynamasan da olur. (kendi takımına karşı oynadığı için) Ama sağlıklı kalmanı istiyorum. Bir kaç hafta önce söylediğim gibi, bu senin son senen — eğlenmene bak. Her günü ayrı değerlendir.

Tadını çıkar. Bundan sonra neler yapacağını merakla gözlüyor olacağım.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here