Jimmy Butler ve TJ Warren’ın Cezaları Belli Oldu

1388
Jimmy Butler ve TJ Warren'ın Cezaları Belli Oldu

Miami Heat forması giyen Jimmy Butler ve Indiana Pacers oyuncusu T.J. Warren, 8 Ocak’ta Bankers Life Fieldhouse’da oynanan Heat-Pacers maçında tartışmışlardı. Butler’a el hareketi yapan Warren maçtan atılmış, Butler ise onu soyunma odasına öpücük atarak uğurlamıştı. Olay sonrasında sosyal medyada da geniş yankı uyandırmıştı. Özellikle Butler sosyal medya aracılığı ile Warren’a sataşmaya devam etti.. Geçtiğimiz gün olaylı ikilinin aldığı cezalar belli oldu.

İki oyuncu da herhangi bir maç cezası almadı. Warren, atılmasının ardından yaptığı el hareketinden ötürü 25.000 dolar para cezasına, Butler ise kavga çıkardığı ve olayı maçtan sonra sosyal medyaya taşıdığı için 35.000 dolar para cezasına çarptırıldı.

Butler Instagram’da paylaştığı gönderide Warren ile karşı karşıya gelecekleri bir sonraki maçı paylaşmış ve açıklama olarak: “Deli olma beni savunamazsın. Mart ayında ne olduğunu göreceğiz.” yazmıştı.

Indiana Pacers ve Miami Heat 21 Mart tarihinde Indiana’da karşı karşıya gelecek ve oyuncular arasındaki gerginliğin devam edip etmeyeceği merak konusu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz