Jimmy Butler Hodri Meydan Dedi

1123
Jimmy Butler
Jimmy Butler Hodri Meydan Dedi

NBA’de yeni sezon öncesi takımda kalıp kalmayacağı adeta arap saçına dönen Minnesota Timberwolves’ın yıldız ismi Jimmy Butler taraftarlara meydan okudu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Bir muhabirin ‘Sezonun ilk maçında taraftarlardan olumsuz tepki bekliyor musun?‘ sorusuna Jimmy Butler: “Elbette bekliyorum. Devam edin, beni ıslıklayın. Bu benim oyun tarzımı değiştirmeyecek, beni daha çok güldürecek. O yüzden lütfen bunu yapın.” şeklinde cevap verdi.

Takımının sezon öncesi kampına katılmayan Jimmy Butler, geçtiğimiz günlerde yedek oyunculardan kurulu takımda yer almasına rağmen as takıma fark atıp, antrenman maçı sonrası as takım oyuncularına ve hocasına hakaret edip salonu terk ederek yeni bir skandala imza atmıştı.

Bu olayın ardından ayrılmasına kesin gözüyle bakılan ve her fırsatta ayrılmak istediğini belirten Jimmy Butler’a, Minnesota Timberwolves yönetimi beklenilenin aksine barış çubuğu uzattı.

Minnesota Timberwolves resmi twitter hesabında paylaştığı gönderide, Jimmy Butler’ın sezonun açılış maçında San Antonio’ya karşı oynayabileceğini açıkladı. jimmy Butler ise konu ile ilgili olarak verdiği kısa demeçte; “Günün sonunda sadece basketbol oynamak ve kazanmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here