James Harden: ”NBA Anneleri Gizlice Buluşuyor”

1230
NBA
James Harden'ın Deplasman Performansı Striptiz Kulüpleri ile İlişkilendirildi!

Herhangi bir oyuncu NBA’e adım attığında genelde ailenin en ünlü isimleri sadece kendileri olmuyorlar. Ailenin diğer üyeleri, genellikle anneler bu şöhret ışıklarının altında eğlenmeye hevesli olabiliyor. Dikkat çekmek isteyebiliyorlar. Örnek vermek gerekirse Draymond Green’in annesi Twitter hesabını her şey hakkında, korkusuzca ve açık sözlü fikirlerini paylaşmak için kullanıyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

James Harden’ın GQ dergisine verdiği röportajın sonrasında anlaşıldığı üzere aslında oyuncuların anneleri bir adım öteye gitmişler. Gizlice buluşmalar ayarlayıp bir araya geliyorlar, çocukları hakkında şikayetlerini dile getirip resmen arkalarından konuşuyorlarmış.

James Harden: (eğlenerek) ”Annem konuşmadığım oyuncuların anneleri ile birikte dışarıda vakit geçiriyor, gün içinde onlarla takılıyor.”

-Bunu nasıl yapıyor ?

James Harden: ”Gizlice yapılan anne toplantıları var. Buna benzer şeylerle.”

-Şaka yapıyorsun değil mi ?

James Harden: ”Hayır, çok ciddiyim. Annelerimiz buluşuyor. Bu beni mutlu ediyor çünkü bir araya gelip oğullarının arkasından konuşuyorlar. Oğullarını şikayet ederek, fikir belirtiyorlar ve eleştirebiliyorlar. Bence bunu hak ediyorlar.”

Tıpkı sezon öncesi dönemde oyuncuların yaptığı dostluk temelli buluşmalar gibi anneleri de zaman zaman bir araya gelip oğulları hakkında konuşuyor. Tek farkı bunu gizlice yapıyorlar.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here