Howard, Smaç Yarışmasına Kobe’yi de Dahil Etmek İstiyor!

1446
Howard, Smaç Yarışmasına Kobe'yi de Dahil Etmek İstiyor!

Los Angeles Lakers forması giyen Dwight Howard, 2020 All-Star smaç yarışmasında Kobe Bryant’tan yardım alarak birlikte bir şov yapmak istiyor.

İkilinin arası birlikte forma giydikleri dönemde ve sonrasında pek iyi olmasa da, Kobe Bryant’ın emekliliği sonrası verdikleri demeçler ile düzelme yoluna girmişti.

Howard’ın verdiği demeç şu şekilde:

“Kobe’yi ayarlamaya çalışıyorum. Yani tüm Lakers taraftarları ile Kobe’nin smaç yarışmasında bana yardım etmesi için bir lobi oluşturabilirsem, bu gerçekten iyi olurdu. Bu harika olurdu. Ona sordum mu? Hayır henüz değil. Sadece taraftarları arkama almalıyım. Masayı kuracağım. Size ihtiyacım var. ‘Hey, Kobe, Dwight ile smaç yarışmasına katılabilir misiniz?’ diyebilirler. Bu harika olur.”

Geçen ay 34 yaşına giren Howard, yaz aylarında 13 kg vermişti ve yarışmadan önce tekrar sıkı bir fitness programına girmeyi düşünüyor. Bununla ilgili de konuşan Howard:

“Sanırım şimdiye kadar smaç yarışmasında yer alacak en yaşlı smaççıyım. Tüm kariyerimde olduğum en fit durumda olduğumu hissediyorum. Öyleyse neden oraya çıkıp %135’imi verip ne olduğunu görmeyeyim?”

Howard’ın şampiyon olduğu 2008 smaç yarışmasndaki performansı:

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz