HEED ile EuroLeague’in Dönüşümüne Tanık Olun

345
THY EuroLeague
HEED ile EuroLeague’in Dönüşümüne Tanık Olun

HEED ile EuroLeague’in Dönüşümüne Ortak Olun!

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Sırbistan’ın başkenti Belgrad, THY EuroLeague’de 18-20 Mayıs’ta düzenlenecek Final Four’a ilk kez ev sahipliği yapacak. Bu nefesleri kesecek organizasyonda birbirinden zorlu nefesleri kesecek mücadeleler yaşanacak.

Fenerbahçe Doğuş’un yanı sıra İspanyol ekibi Real Madrid ile Litvanya temsilcisi Zalgiris ile Rusya’dan CSKA Moskova, Stark Arena’da şampiyonluk mücadelesi verecek.

HEED, EuroLeague hakkında bütün bildiklerinizi baştan yazmaya geliyor! Bu uygulama merak ettiğiniz ve aklına gelen tüm bilgileri size veriyor.

En beğendiğiniz basketbol oyuncularının en iyi hareketlerine şahit olun ve HEED’in eşi benzeri olmayan spor haberlerinin oyunda gerçekten neler olduğunu göstermesine izin verin.

Giyilebilir sensörler, yüz tanıma teknolojisi, video ve ses analizleri yoluyla toplanan verileri birleştirerek; HEED, sizlere basketbolda daha önce elde edilmemiş istatistikleri sunuyor.

Hiç merak ettiniz mi? James Nunnally o jet gibi potaya gidişinde saatte kaç kilometre hıza ulaştı?

Kyle Hines o bastığı blokta yerden ne kadar yükseldi?

Željko Obradović o erken kullanılan şuta mı daha çok sinirlendi yoksa o basit top kaybına mı?

Nicolo Melli, orta sahadan o son saniye üçlüğünü gönderdiğinde, kendine ne kadar güveniyordu?

HEED, fiziksel, duygusal ve gözün bile göremediği davranışsal unsurlar dahil olmak üzere, canlı yayının her anını yakalar, analiz eder ve sizlere sunar!

HEED ve EuroLeague’in ortaklığı sonucunda HEED sensörleri, sezon başından beri 200 EuroLeague oyuncusundan veri topluyor. Nisan ayında playoffların başlamasıyla birlikte, HEED sensörleri oyunculardan, koçlardan ve arenalardan topladığı verileri sizlere sunuyor olacak.

Bu eşsiz deneyime ortak olmak için HEED uygulamasını App Store ve Google Play Store’dan indirebilir, ve EuroLeague Final Four maçlarındaki eşsiz istatiklerin keyfini çıkarabilirsiniz! Daha fazla bilgi için, https://heedlive.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HEED görülmeyeni, görülür. Dokunulmayanı, dokunulur hale getirir.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here