Fenerbahçe Ülker – Maccabi Maçının Biletleri, TV Yayını ve Tarihleri

265
Fenerbahçe Ülker Maç Biletleri
Fenerbahçe Ülker Maç Biletleri

Güncelleme 20 Nisan 2015 Pazartesi : Çeyrek finale kalarak tarihindeki en büyük Euroleague başarısını tekrarlayan ve Final Four’a kalarak bu başarının da üstüne çıkmayı hedefleyen Fenerbahçe Ülker, Maccabi ile 5 maç üzerinden playoff serisi oynayacak. Fenerbahçe Ülker – Maccabi maç biletleri bugün genel satışa çıkıyor. Fenerbahçe Ülker – Maccabi maç biletlerinin fiyatlarını ve maçların tarihlerini aşağıda görebilirsiniz.

Fenerbahçe Ülker – Maccabi Maç Biletleri Fiyatları

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Biletler ön satışta kongre üyelerine, taraftar kart sahiplerine ve Fenercell’lilere satıldı ve salonun büyük bir bölümünü de sezon öncesinde kombine olarak satıldığı için genel satışa çok fazla bilet kalmıyor. İstanbul’daki ilk maç için biletler tükenmiş durumda ve 2. maç için de çok az bilet kaldı; kalan biletler de sadece 5. kategoriden. Şu an itibarıyla 16 Nisan’daki 2. maç için 5. kategoriden Fenerbahçe Ülker-Maccabi maçının bilet fiyatı 30 TL ve açık yemekli loca bilet fiyatı da 231 TL.

Az önce Biletix, Fenerbahçe Maccabi maç biletlerinin internet sitesi üzerinden veya çağrı merkezinden satılmayacağını belirtti. Online satış kanalları kapalı olduğu için bilet almak isteyenlerin Biletix gişelerine gitmeleri gerekiyor.

Fenerbahçe Ülker, Maccabi ile ilk 2 maçını 14 ve 16 Nisan tarihlerinde İstanbul’da oynadıktan sonra İsrail’e serinin diğer maçını oynaya gidecek. 3. galibiyetini alan takım Final Four’a kalacak. Eğer gerekirse 5. maç yine İstanbul’da 28 Nisan tarihinde oynanacak.

14 ve 16 Nisan tarihlerinde İstanbul’da oynanacak olan Fenerbahçe Ülker Maccabi maçlarının başlama saati 21:00 olacak. Fenerbahçe-Maccabi hangi kanalda? Salı günü oynanacak maçı Lig TV3’ten izleyebilirsiniz. Perşembe günü oynanacak olan serinin 2. maçı NTV Spor’da canlı yayınlacak. Diğer maçlaın yayınlanacağı kanal daha sonra belli olacak.

Maccabi Tel Aviv – Fenerbahçe Ülker maçı hangi kanalda sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz. 20 Nisan 2015 Pazartesi günü oynanacak olan Maccabi-Fenerbahçe Ülker maçı saat 21:05’te Lig Tv3 kanalında canlı yayınlanacak.

1. Maç : Fenerbahçe Ülker-Maccabi Electra Tel Aviv (14 Nisan Salı, 21:00) | Lig TV3
2. Maç : Fenerbahçe Ülker-Maccabi Electra Tel Aviv (16 Nisan Perşembe, 21:00) | NTV Spor
3. Maç : Maccabi Electra Tel Aviv-Fenerbahçe Ülker (20 Nisan Pazartesi, 21:05) | Lig TV3
4. Maç : Maccabi Electra Tel Aviv-Fenerbahçe Ülker (22 Nisan Çarşamba, 21:05) (gerekirse) | NTV Spor
5. Maç : Fenerbahçe Ülker-Maccabi Electra Tel Aviv (28 Nisan Salı, 20:00) (gerekirse) | Lig TV3

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here