Fenerbahçe Beko’da Medya Günü Düzenlendi

139
Fenerbahçe Beko'da Medya Günü Düzenlendi

EuroLeague temsilcimiz Fenerbahçe Beko, 2021-2022 sezonu öncesinde Metro Enerji Spor Salonu’nda kameraların karşısına geçti. Düzenlenen medya gününde bütün takım yer alırken koç Aleksandar Djordjevic, Jan Vesely, Achille Polonara ve Melih Mahmutoğlu basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Aleksandar Djordjevic: “Görevimiz kupalar kazanmak.”

Gelecek adına olumlu mesajlar veren koç Aleksandar Djordjevic: “Geldiğimden beri müthiş bir karşılama var, herkes beni sahiplendi. Çok uzun ve zorlu bir sezon var önümüzde. Bu formayı giymenin ne kadar önemli olduğunu, beklentinin ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Güzel bir başlangıç yaptık. Şu an birbirimizi tanıyoruz, çok yeni yüzler var. Birlikte çalışarak, gelişerek her şeyi oturtacağız” dedi.

Melih Mahmutoğlu: “Ayrı bir heyecanımız var, taraftarımıza kavuştuk.”

Taraftarlara kavuştukları için mutlu olduklarını ifade eden kaptan Melih Mahmutoğlu: “Heyecanlıyız. Yeni bir takımımız, yeni bir hocamız var. Taraftarımıza kavuştuk, hafta sonu iki güzel maç oynadık. Dileğimiz sezona en iyi, en hazır şekilde başlamak. Yavaş yavaş hocamızın da bizden istediklerini öğreniyoruz. İnşallah bizim için güzel bir sezon olur.” dedi.

Jan Vesely: “Fazla zamanımız yok.”

“Yeni yüzler, yeni oyuncular ve yeni bir sistem var. Koçumuzun beklentilerine alışmak tabii ki zaman alacak” diyen takımın yıldızlarından Jan Vesely, fazla bir zamanlarının olmadıklarını ve hızlı bir şekilde yeni sisteme alışmaları gerektiğinin altını çizdi.

Achille Polonara: “Burada olduğum için inanılmaz mutluyum.”

Fenerbahçe Beko’ya bu sezon katılan Achille Polonara: “Çok heyecanlıyım. Transferim gerçekleştiği andan itibaren inanılmaz hoş geldin mesajları aldım. Burada olmak rüya gibi. Çok çalışıyoruz, hazırlık maçlarımız oldu. Bu hafta da son hazırlık maçlarımız var sonra resmi maçlarımız başlıyor. Her gün daha iyi olmak için çalışıyoruz.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz