Fenerbahçe Beko Parkeye Çıkıyor

731
Fenerbahçe Beko Parkeye Çıkıyor
Fenerbahçe Beko Parkeye Çıkıyor

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, 2019-20 sezonu hazırlıkları kapsamında katılacağı ilk turnuva olan “League of the 4” organizasyonunun birinci maçında ev sahibi Cluj-Napoca ile karşılaşıyor.

Cluj-Napoca, geçtiğimiz sezon Romanya Ligi’ni üçüncü sırada noktaladı ve bu yıl ülkesini FIBA Europe Cup organizasyonunda temsil edecek.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

14 Eylül Cumartesi günü (bugün) Romanya’da BT Arena’da oynanacak mücadele 20.25’te başlayacak.

Karşılaşmanın Türkiye yayıncısı yok. YouTube veya başka bir sosyal medya platformunda da yayın yok. Sadece Romanya’nın Look Sport kanalından izleyebilirsiniz.

Fenerbahçe Beko’nun Romanya kafilesinde milli takımlarda olan Melih Mahmutoğlu, Gigi Datome, Kostas Sloukas, Nando De Colo, Ahmet Düverioğlu’nun yanı sıra tedavi ve bireysel çalışma süreci devam eden Jan Vesely yer almıyor.

Fenerbahçe Beko Romanya’da Ali Muhammed, Leo Westermann, Ekrem Sancaklı, Egehan Arna, Efe Ergi Tırpancı, David Sarper Mutaf, Tarık Biberovic, Nikola Kalinic, Berkay Candan, Derrick Williams, Joffrey Lauvergne ve hazırlık kampı sürecinde idmanlarında yer alan Vladimir Stimac’tan oluşan kadroyla mücadele edecek.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here