Euroleague’deki Tüm İhtimaller ve Fenerbahçe Beko’nun Durumu

448
Euroleague'deki Tüm İhtimaller

Turkish Airline Euroleague’de normal sezonun son haftasına girmeden yine tüm ihtimalleri hesapladık. Bu hafta temsilcilerimizin mücadelesinde Fenerbahçe Beko’nun Anadolu Efes’i yenmesiyle, Fenerbahçe Beko play-off için büyük bir avantaj sağladı; Anadolu Efes ise play-off şansını kaybetti.

Maccabi ve Zalgiris arasında ikili averajda eşitlik var ve onların arasındaki ikili averaj üstünlüğünü bulmak için genel averaja bakılacak. .

Fenerbahçe Beko Kazanırsa

Temcilsimiz Fenerbahçe Beko, son hafta Kızılyıldız deplasmanında kazanırsa, hiçbir maçın sonuçuna bakmadan ligi 5. sırada bitirecek ve Monaco ile eşleşecek.

Fenerbahçe Beko Kaybederse

Sarı Lacivertliler kaybetse bile ligi 5. sırada bitirme ihtimali var ama bunun yanında ligi 6., 7., 8. da da bitirebilir; hatta en kötü senaryoda ligi 9. sırada bitirip play-off’un dışında da kalabilir.

Play-off eşleşmeleri;

1-8
2-7
3-6
4-5 şeklinde olacak.

Euroleague’deki Tüm İhtimaller

Baskonia veya Zalgiris’ten biri kaybederse Fenerbahçe Beko, play-off’lara kalıyor. Eğer puan durumu 5’li averaja göre belirlenirse maalesef Fenerbahçe Beko, ligi 9. sırada bitiriyor. 64 ihtimalden sadece 6 tanesi Fenerbahçe’yi yarış dışı bırakıyor.

Turgay Doğan

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz