En Tarz NBA Oyuncuları

1176
En Tarz NBA Oyuncuları

NBA çok büyük bir pazar ve günümüzde teknoloji ve sosyal medyanın etkisi ile oyuncular sürekli mercek altında. Yiyip içtiklerinden giyimlerine kadar her şeyleriyle göz önündeler. NBA’de saha içinde olduğu kadar tarzları ile de konuşulan isimlere bir bakalım.

Russell Westbrook

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Geçtiğimiz günlerde Houston Rockets’a takaslanan yıldız oyuncu tarzına önem veren isimlerin başında geliyor. Belirli bir kalıpta giyinmeyen oyuncu bu güne kadar çok farklı halleri ile karşımıza çıktı. Daima klas olma derdi bulunmuyor ve enerjisini yansıtan sıra dışı stili ile biliniyor. 2013 yılında katıldığı New York moda haftasında tarzı hakkında iddialı konuşmuştu. Ünlü moda dergisi Vogue’ya konuşan basketbolcu, “NBA’in en iyi giyinen ismi benim. Modayı da basketbol kadar çok seviyorum. Moda bana ilham veriyor ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

James Harden

Tekrar aynı takımda birleşen Westbrook ve Harden, bu listede de birlikteler. O da Russ gibi kalıplara sığmayan cinsten bir oyuncu ve giyim tarzı ile sık sık kendinden söz ettiriyor. Favori rengi kırmızı ve büyük aksesuarlar tercihi. ‘Bay Sakal’ NBA camiasında sahada olduğu kadar modada da ön planda.

Stephen Curry

Tarihin en iyi şutörü, bebek yüzlü katil, dışarıda ‘Cool’ takılmayı tercih ediyor. Repertuarı sahadaki kadar geniş olmayan süper yıldız üzerine gayet basit kot-tişört çekip de karşımıza çıkabilen isimlerden. Giyimi ile sahadaki kadar bizi şaşırtmıyor, basit ve havalı takılmak tercihi.

Kevin Love

Kevin Love moda dünyasında diğer oyunculara göre daha aktif bir isim. Tercih ettiği markaların moda günlerinde Kevin Love’ı en önde görmek mümkün. Aşırıya kaçmayı tercih etmeyen Love daima şık ve klas bir şekilde karşımıza çıkıyor.

LeBron James

Ara sıra kafasının karıştığını düşünsek de LeBron James de bu listede yer almayı hak ediyor. Bilmiyoruz kendisi giyimi kuşamı pek önemsiyor mu ama kameralar sürekli üzerinde olduğu için dikkat etmek zorunda. Mahçup etmemesi gereken sponsorları da düşününce James birazcık zoraki de olsa bu listede.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here