Embiid-Towns Tartışmasında Sular Durulmuyor!

3297
Embiid-Towns Tartışmasında Sular Durulmuyor!

Geçtiğimiz günlerde oynanan Philadelphia 76ers-Minnesota Timberwolves arasında oynanan maçta kavga eden ikili Joel Embiid ve Karl-Anthony Towns maçtan ihraç edilmişlerdi. Olayı sosyal medyaya taşıyan ikili arasındaki tartışma böylece iyice büyümüştü.

Embiid Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına “Ben aslanların arasında büyüdüm ve bu gece bana bir kedi saldırdı.” açıklamasını eklemişti.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Karl-Anthony Towns ise Joel Embiid’in bu ifadesiyle dalga geçti ve Embiid’in geçtiğimiz sezonun playofflarından elendikleri Doğu Konferansı Finalleri 7. maçının sonunda ağlarken görüntüsünü paylaştı ve altına “Ben or*spu değilim, aslanların arasında yetiştim” notunu bıraktı.

Joel Embiid ise Towns’un bu yanıtına karşı işleri hayli büyüttü. Sosyal medyayı iyi kullandığı ve böyle şovları seven Embiid, bunlardan beslenen bir kişiliğe sahip.

Embiid’in, Towns tarafından silindiğini iddia ettiği yorumlar ise şu şekilde;

“20 sayı farkla yenilip bir de üstüne konuştuğunuzu düşünsenize. Hiç görmek istemezsiniz haha. Hadi bakalım, kullan PLAYOFFLARIN ikinci turunda kaybetmeye tepki gösterdiğim anın görüntüsünü. Ama bir dakika, sen hiç o noktaya çıkmamıştın. Nasıl bir şey olduğunu bilemezsin. Yalan yok, çocuk sonunda 3 maç kazandı ve konuşuyor, ama hiç konuşuyor olamazsın. Hayatın boyunca bir korkağın tekiydin. Bu yüzden kim olduğunu bildiğin kişi (Jimmy Butler) sana o*ospu muamelesi yaptı. Senin neler yaptıklarını ben söylemeyeceğim ama ben de senin hakkında bir şeyler biliyorum. Yanlış olmasın, SENDEN ÜSTÜNÜM.”

Embiid devamında da durmadı ve yorumu silindiği için Twitter’da paylaştığı ekran görüntülerinin üzerine şunları yazdı:

“Bu sert çocuk ayaklarını bırak. Ne olduğunu biliyorsun, hep biliyordun >>> BİR KORKAK (BAĞIR DA ARKADAKİLER DE DUYSUN). Ne zamandır k*çına tekmeyi basıp duruyorum ve lütfen ağzını açmadan önce playofflarda oyna. SENDEN ÜSTÜN OLDUĞUMU herkes biliyor.”

Joel Embiid’in attığı tweet:

İkili olayın ardından NBA yönetimi tarafından ikişer maç ceza aldı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here