Dixon’dan Galatasaraylıları Kızdıracak Açıklamalar

244

Fenerbahçe Doğuş’un yıldız oyuncularından Bobby Dixon, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

“Eurobasket 2017’de oynayamadığım için çok üzgünüm. Acı verdi bana orada olup arkadaşlarıma destek olamamak. İlk defa takımımdan uzak kaldım ve yardımcı olamadım. Ben oynasaydım Rusya maçını kazanırdık. Sonuç kesinlikle farklı olurdu. Çok daha iyi bir sonuçla şampiyonadan ayrılırdık.

Udoh ve Bogdanovic takımın çok önemli iki parçasıydı. Onları kaybetmek bizim için büyük bir dezavantaj. Yeni gelen oyuncularla eskileri birleştiğinde yine iyi bir takım olacağız. Kolay bir şey değil tekrar takım olabimek. Her zamanki gibi Final-Four ve şampiyonluk adayıyız. Udoh’un yerini doldurabilmek çok daha kolay bir iş değil bizim için.

Geçen sene maç maç düşündüğümüz için şampiyon olduk. Sonucunu düşündüğünüz zaman bazen olan biteni kaçırıyorsunuz.Uzun ve zor bir sezon olacak. Takımın derinliği çok daha fazla bu sene. Sonunda şampiyonluklarla dolu bir sezon yine bizleri bekliyor. Takım olarak aslında çok fazla eksiğimiz yok. Her pozisyonda fazla sayıda oyuncuya sahibiz ve birçok şey yapabilen yıldızlarımız var.

Sinan Güler’in gelmesine ilk başta çok şaşırdım. Yıllarca Galatasaray’da oynadı ve onu o formayla görmeye çok alışkınız ama çok çalışkan ve çok iyi bir insan olduğunu biliyoruz. Milli Takım’dan tarafa geçti. Doğrusunu yaptığını düşünüyorum çünkü kazanan tarafa geçti.” ifadelerini kullandı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here