Chris Paul ve Austin Rivers, Barbaros Tapan’a Konuştu

253
Barbaros Tapan Röportajları
Barbaros Tapan Röportajları

Houston Rockets – Los Angeles Clippers serisinin 3. maçından sonra Los Angeles Clippers’ın galibiyetinde belki de en büyük payları olan yıldız oyuncuları Chris Paul ve Austin Rivers, Barbaros Tapan’la NBA’de Pota Arkası’na konuştu. Önemli açıklamaların olduğu videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

9 Mayıs 2015 tarihinde sabaha karşı oynanan maçı 124-99 kazanan Los Angeles Clippers seride 2-1 öne geçti. Bench’ten gelerek çok etkili bir performans ile maça etki eden Clippers’ın shooting guard’ı Austin Rivers, 23 dakika süre aldığı maçta 25 sayı, 6 ribaud ve 2 asist ile oynadı. 6’da 3 üçlük ve 13’te 10 genel şut yüzdesiyle oynayan Austin Rivers, “Clippers’a geldiğim günden itibaren gösterdiğim gelişimde en büyük pay sahibi koçlarım ve takım arkadaşlarım oldu. Onların bana olan güveni, verdikleri öğütleri beni daha çok motive ediyor ve oyunuma çok büyük katkı sağlıyor” dedi.

Barbaros Tapan Röportajları

San Antonio Spurs’e attığı maç kazandıran basket ile 7. maçtan sonra Clippers’ı konferans yarı finaline taşıyan Chris Paul, sakatlığından dolayı Houston serinin ilk 2 maçında oynamamıştı. Serinin 3. maçında 23 dakika oyunda kalan Chris Paul, 12 sayı, 7 asist ve 3 ribaund ile oynadı. Chris Paul, “Austin bu akşam harika oynadı. Saha kenarında sanki bir amigo gibi onu destekledim. Onun böyle oynamasını görmek çok güzeldi. Çok çalışıyor, maçın sonlarına doğru daha da istekli oynuyor. Bugün inanın ”Benim bu maçta süre almama gerek yok, artık bu çocuk bu işi götürür, en iyisi arkama yaslanıp dinleneyim dedim” cümleleriyle Austin Rivers hakkında görüşlerini belirtti.

Video :

Chris Paul ve Austin Rivers, Barbaros Tapan’la NBA’de Pota Ark…Direkt videoyu paylaşıyoruz : ” Chris Paul ve Austin Rivers, Barbaros Tapan’la NBA’de Pota Arkası’na konuştu. ”

Posted by NBA Followers on 9 Mayıs 2015 Cumartesi

Chris Paul ve Austin Rivers, Barbaros Tapan'a Konuştu
Chris Paul ve Austin Rivers, Barbaros Tapan’a Konuştu

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here