Chris Paul: “Blake Griffin’in Değerini Geç Anladım”

889
Chris Paul: "Blake Griffin'in Değerini Geç Anladım"

Geçtiğimiz yaz Houston Rockets’tan Oklahoma City Thunder’a takaslanan 35 yaşndaki Chris Paul, Los Angeles Clippers’ta yıllarca beraber oynadığı Blake Griffin’in değerini sonradan anladığını itiraf etti.

Paul, Stephen Jackson ve Matt Barnes “All the Smoke” podcastinde, bu konuyla ilgili şöyle konuştu:

“Cidden, elinizden kaçana kadar ne olduğunu anlamadığınız durumlardan biri. Bunu zaman zaman düşünüyorum. Ben ve Blake Griffin’in arada sırada sorunları vardı, ama aslında Blake’in değerini, ayrıldıktan sonra çok daha fazla anladım.”

Chris Paul 2011 yılında katıldığı Los Angeles Clippers’ta Blake Griffin ile 6 sene boyunca birlikte mücadele etti. O dönem Paul ve Griffin’in arasında sorunlar olduğu bilinse de döneme göre fazlasıyla estetik bir ikiliydi. Alley-oop’lar ve ikili oyunlar üzerindeki kimyalarına rağmen, Paul ve Griffin parke dışında pek görüşmüyorlardı ve Clippers, bu dönende playoff ikinci turun üstüne çıkamamıştı. Bunda yıldız oyuncularının playoff döneminde yaşadıkları sakatlıkların büyük payı var ancak yine de ellerindeki kadroya göre başarısız bir takım olarak görülmekten kurtulamadılar.

Chrips Paul 2017 yazında Rockets’a, Blake Griffin ise aynı sezon ocak ayında Detroit Pistons’a takas oldu. Büyük beklentiler yaratan Lob City dönemi böylelikle sona erdi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz