”Chase Center’ın Önüne Heykellerimiz Dikilmeli”

251

Golden State Warriors’un yıldızı Kevin Durant, takımın üst üste üçüncü şampiyonluğu kazanmasının ardından salonun önüne heykellerinin yapılmasını beklediğini belirtti.

Anadolu Efes Stüdyo +1Anadolu Efes Stüdyo +1

Takımın en önemli oyuncularından bir tanesi olan ve geldikten sonraki iki şampiyonlukta da pay sahibi olan Durant, bu başarılarının Oracle Arena’da güzel hatırlarla anılmasını bekliyor.

30 yaşındaki yıldız Yahoo Sports’a verdiği açıklamalarda şu cümleleri kullandı: ‘’Evet, formalarımızın emekli edileceğine kesinlikle eminim ve heykellerimiz Chase Center’ın önüne dikilecek. Bu takım sonsuza kadar efsanelerin arasında olacak. Sadece oyuncular değil, koç Steve Kerr, Bob Myers ve diğerleri…  İnsanlar bu performansları ve şampiyonluk yolundaki koşumuzu her daim hatırlayacak ve bu takımı sonsuza kadar hatırlayacaklar’’ dedi.

Çok tartışılan bir kararla Oklahoma City Thunder’dan Golden State Warriors’a transfer olan Durant takımda geçirdiği iki sezonda da şampiyonluk kazandı. Durant kazanılan bu şampiyonlukların ikisinde de finallerin en değerli oyuncusu seçilirken, geçen seneki seriyi 28.7 sayı, 10.7 ribaund ve 7.5 gibi inanılmaz istatistiklerle tamamlamıştı.

Sezon sonu Warriors ile kontratı sona erecek Kevin Durant’ın nasıl bir yol izleyeceği tüm spor severler tarafından merakla bekleniyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here