Bogdan Bogdanovic: “Sonunda Rüyam Gerçek Oldu”

329
Bogdan Bogdanovic

BOGDANOVİC KARİYERİ HAKKINDA KONUŞTU

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe Doğuş formasıyla kazandığı başarılar ve gösterdiği performans ile NBA ekiplerinin radarına giren, transfer sezonunun başlamasının ardından ise NBA ekiplerinden Sacramento Kings’in yolunu tutan Sırp yıldız Bogdan Bogdanovic kariyeri ile ilgili özel açıklamalarda bulundu.

“Sonunda rüyam gerçek oldu. Sözleşme, takım ve antrenörlerden dolayı mutluyum. Kontrat değerim 27 milyon dolar. Diğer bilgiler nereden çıktı bilmiyorum. En pahalı çaylak olmak gibi istatistikleri tutmuyorum. Ancak onlar benim 18-19 yaşında tecrübesiz bir çaylak olmadığımı biliyorlar. Bu bana yardımcı olacaktır.

Bogdan Bogdanovic: "Sonunda Rüyam Gerçek Oldu"
Bogdan Bogdanovic: “Sonunda Rüyam Gerçek Oldu”

Fenerbahçe’yi çok seviyordum, bu yüzden NBA’e gelme kararını çok zor verdim. Fakat hayallerimi ve hedeflerimi gerçekleştirmek için bir fırsatım vardı elimde ve onun peşinden koştum.

Burada her şey yeniden başlıyor. Amerika’da, Avrupa ve EuroLeague’de oynanan basketbolun takip edilmediğini biliyorum. Tam anlamıyla yeni bir basketbol kariyerine başlıyorum. Dünyanın neresinde isim yapmış olursanız olun bu Amerika’da işlemez. En baştan başlarsınız.

NBA’de oynadığımı gerçekten hissetmek için sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum ve herkese burada oynayabileceğimi göstermek istiyorum

Fenerbahçe’de takım arkadaşım olan James Nunnally Sacramento’lu, Kings’e gelmeden önce Nunnally’ye konuştum. James, bana bu şehri çok seveceğimi söyledi ve şimdiden mutluyum” ifadelerini kullandı.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here