Antetokounmpo, Altın Madalya İçin MVP Unvanından Vazgeçmeye Hazır

2547
Antetekounmpo, Altın Madalya İçin MVP Ünvanından Vazgeçmeye Hazır!

Bu sezon gösterdiği harika performansla MVP seçilen Milwaukee Bucks’ın yıldızı Giannis Antetokounmpo yaklaşan 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası’yla ilgili açıklamalar yaptı.

Yunanistan Milli Takımı’nın kadrosunda yer alan ve Dünya Kupası’nda performansı en çok merak edilen isimlerden birisi olan Giannis Antetokounmpo takımıyla birlikte altın madalyaya ulaşmak istediğini söyledi. Yunan yıldız, ”Açıkçası altın madalyayı kazanmak için MVP ünvanımdan vazgeçebilirim, bu çok özel bir organizasyon ve başarıya ulaşmak istiyorum” dedi.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Milli takım formasını giymekten her zaman gurur duyduğunu söyleyen Giannis, ”Milli takım için sahaya çıktığımda her zaman çok özel duyguları içimde hissediyor ve barındırıyorum. Maça çıktığınızda ve milli marşınızı duyduğunuzda hissettiğiniz duygular açıklanamaz. Bu yaz da dahil sağlıklı olduğum süre boyunca milli takımın her zaman bir parçası olacağım” ifadelerini kullandı.

Yunanistan Milli Takım formasını üç büyük turnuvada giyen Giannis Antetokounmpo bu turnuvalarda toplam 17 maça çıktı. Bu maçlarda ortalama 21 dakika sahada kalan yıldız oyuncu 9.5 sayı, 5.8 ribaund, 0.5 top çalma ve 1 blok ortalamaları yakaladı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here