Ali Koç: “Kupayı Aziz Yıldırım kaldırsın isterim”

432
Fenerbahçe Doğuş
Ali Koç: "Kupayı Aziz Yıldırım kaldırsın isterim"

Tahincioğlu BSL’de finalin ilk maçında Tofaş’ı ağırlayan Fenerbahçe Doğuş, başkan Ali Koç’un izlediği ilk müsabakada sahadan 40 sayı fark ile galip ayrıldı. Maç sonu yeni başkan Ali Koç gündem yaratacak önemli açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Ali Koç yaptığı açıklamada; “Birkaç kişi dışında bizim kimseyle derdimiz yok. Ben gidenin arkasından konuşulmasını sevmem. Eski yönetim hakkında konuşursanız, bilin ki o zaman yollarımızı ayırırız. Fenerbahçe için çok çalışacağız, yapacak çok işimiz var.

Kapı kapı sponsorluk için dolaşan Fenerbahçe değil, Fenerbahçe’nin kapısının çalındığı bir kulüp. Avrupai altyapı modeli. Size şampiyonluk sözü veremem, ama ne sözü verebilirim biliyor musunuz? Övünçle, gururla sokakta yürüyebileceğiniz bir Fenerbahçe. Basketbolda en büyük dileğim kazandığımız takdirde şampiyonluk kupasını Aziz Yıldırım’ın kaldırması. Çünkü bu kupayı kaldırmak onların hakkı. Yaşa Fenerbahçe kalpler beraber.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Doğuş’un başantrenörü Zeljko Obradovic yeni başkanı hakkında; “Bildiğiniz gibi yeni bir başkanımız var. Ben Aziz Yıldırım ile ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Son 5 yılda verdiği destekten dolayı kendisine ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Umarım şahsen kendisiyle de görüşüp teşekkür etme fırsatım olur. 20 yıl boyunca kulüp için yaptıkları inanılmaz ve umarım herkes bu yaptıklarının farkındadır. Hepimizin hayalleri var. Benim hayalim de bir sonraki maçta Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ı bir arada görmek. Ali Koç’a Fenerbahçe’nin yeni başkanı olarak tüm iyi dileklerimle başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Öte yandan Ali Koç’un sponsorluk için öncelikle Doğuş Grubu ile görüşeceği, olumlu sonuç çıkmaması durumunda yeni sponsor arayışı içine gireceği ifade ediliyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here