“40 Yaşındaki Garcia NBA MVP’sini Rezil Etti”

4530
"40 Yaşındaki Garcia NBA MVP'sini Rezil Etti"

Brezilya Milli Takımı baş antrenörü Aleksandar Petrovic, Yunanistan galibiyeti sonrasında Giannis Antetokounmpo üzerindeki savunmaya dikkat çekti. Petrovic, 39 yaşındaki Garcia’nın, Giannis’e yaptığı savunma ve Yunan süper yıldıza karşı nasıl  hazırlandığı konusunda şu ifadeleri kullandı;

“Bu spor işte bu yüzden harika? Bir tarafta, NBA’de MVP’yi kazanan, 23 yaşında biri var ve bu gece onu durduran kim? 40 yaşında olan adam, adeta onun k.çını tekmeledi! Bu basketboldur!”

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

“Antetokounmpo’yu durdurabilecek oyuncularımız olduğunu gösterdik. Bu oyuna hazırlanırken, bir çok insan Antetokounmpo’yu nasıl durduracağım hakkında konuştular ve şaka yaptılar. Toronto ve Milwaukee arasındaki yarı finallerden beri Antetokounmpo’yu nasıl durduracağımı, altı ay boyunca düşündüm. Bu gece bizim için asıl sorun Sloukas ve Printezis oldu”

Yunanistan Giannis’in önderliğinde turnuvanın 3-4 favorisinden birisi ve Brezilya mağlubiyeti onlar için beklenmedik oldu. Giannis’i durdurunca 2-3 seviye düşen bir takım oldukları açık.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here