Galatasaray Odeabank’ta Transfer Yasağı Kaldırıldı

375
Galatasaray Odeabank
Galatasaray Odeabank’ta Transfer Yasağı Kaldırıldı

Galatasaray Odeabank, yaklaşık 2 haftadır takımın üzerinde bulunan transfer yasağını kaldırdı.

Galatasaray Odeabank, geçtiğimiz haftalarda eski oyuncusu Russ Smith’in alacakları sebebiyle transfer yasağı almıştı. Bugün yeni yönetimin mazbatalarını almasıyla ve birlikte bu borçlar ödendi ve takımın üzerindeki transfer yasağı kaldırıldı.

Transfer yasağının kaldırılmasının ardından takımın geriye kalan iki yabancı transfer haklarının yanı sıra yerli transferinde de etkili olması bekleniyor. Sarı-kırmızılılar şimdiden Lietkabelis’in oyun kurucusu Adas Juskevicius ve TOFAŞ’ın tecrübeli oyuncusu Caner Topaloğlu ile anlaşma sağladı.

Galatasaray Odeabank, Basketbol Süper Ligi’nde ilk yarıyı 5 galibiyet – 10 mağlubiyetle kapatmış ve play-off ümitlerini zora sokmuştu. Bu durumda koç Erman Kunter’le yollarını ayıran Galatasaray, takımın başına eski koçu Oktay Mahmuti’yi getirmişti.

Oktay Mahmuti de takımı toparlamak için transfer istediği belirtmiş ve tanıdığı, inandığı oyuncularla çalışmak istediğini, bunun için de transfer yapacağını ilk maçının ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.